Kim jestem?

Mam na imię Karolina i jestem zodiakalnym baranem. Na ten zwariowany świat przyszłam w 1991 roku i jeszcze nie udało mi się do niego dostosować, ale nie tracę nadziei ;).

Do tej pory udało mi się nie tylko przeżyć czasy szkolne, ale nawet zdać maturę, obronić tytuł "Artysta Plastyk" ze specjalnością formy używkowe-wyroby unikatowe, obronić pracę licencjacką na temat "Działalność koncernu wydawniczo-handlowego Weltbild Polska", pracę magisterską pt. "Sztuka zdobienia ksiąg średniowiecznych w Polsce" oraz zdać egzamin specjalizacyjny z bibliotekoznawstwa. Aktualnie, jak większość dorosłych na świecie pracuję i próbuję znaleźć czas (i siły) na moje pasje. :)

Po godzinach serfuję po internecie, czytam, bawię się w Photoshopie, maluję, rysuję, oglądam filmy, spotykam się ze znajomymi. Często w codziennym życiu towarzyszy mi muzyka. Najczęściej radio, ale czasami moja playlista.
     
Jestem otwarta na świat i na to, co niesie mi los. Nic nie dzieje się bez przyczyny. To jest moja mantra i ufam temu bezgranicznie, bo nie raz zaufałam i to się opłaciło.  ;)

Co czytam? Najczęściej to, na co mam w danym momencie ochotę. Uwielbiam YA, NA, romanse, książki z historią w tle (głównie te nawiązujące do okresu II wojny światowej), nie pogardzę młodzieżówkami oraz fantastyką. Kryminały i powieści sensacyjne nie są moim konikiem, ale zdarzy mi się coś z tych gatunków przeczytać. Jak widać czytam prawie wszystko ;). 

Gdzie mnie znaleźć?
E-mail: dzosefinn.91[at]gmail.com
Facebook: Dzosefinn's Books
Lubimy Czytać: dzosefinn
Instagram: dzosefinn
Filmweb: Charlotte91

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każde słowo się liczy. Dziękuję :).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...