14 lutego 2018

[#09] Konkurs – Zakazany układ


Witajcie kochani!

Jutro swoją premierę będzie miała kolejna, niezwykle wciągająca i przepełniona emocjami książka K. N. Haner - Zakazany układ, która otwiera Serię Mafijną. Z tej okazji mam do rozdania jeden egzemplarz powieści wraz z oryginalną bransoletką nawiązującą do treści. Co należy zrobić, aby zdobyć  Zakazany układ? O tym niżej…

O NAGRODZIE

źródło: Editio
Nowa seria Królowej dramatów!

Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita, postanawia popełnić samobójstwo. Ucieka z domu i dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do oceanu.

W tym samym momencie, w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie, miejscowi gangsterzy wykonują brutalną egzekucję, której Nicole staje się przypadkowym świadkiem. Zamiast umrzeć, trafia prosto do domu mafiosa — Marcusa Accardo. Mężczyźnie imponuje to, że Nicole nad życie pragnie śmierci. Świat mafii nie jest jednak prosty, a pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego piekła nie zwiastuje niczego dobrego.

Początkowa nienawiść i strach między Marcusem a Nicole przeradzają się w fascynację oraz namiętność. Marcus zaczyna współczuć Nicole, gdy się dowiaduje, co ją spotkało. Oboje zgadzają się na układ, który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa — Aleksandra Modano. Brutalne zasady gangsterskiego świata są jednak niewzruszone, dlatego gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia, wszystko się komplikuje. Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie.

ZADANIE

Aby zdobyć egzemplarz Zakazanego układu będziecie musieli się wykazać odrobiną kreatywności. W powieści K. N. Haner główni bohaterowie poznają się nad urwiskiem, gdzie Nicole postanowiła popełnić samobójstwo, a Marcus w tym samym czasie i miejscu dokonywał egzekucji. Waszym zadaniem będzie wymyślenie alternatywnej wersji ich spotkania/poznania się. Gdzie mogliby się poznać? W jakich okolicznościach zaczęłaby się ich historia? Osoba, która wymyśli najciekawszy początek znajomości Nicole i Marcusa zgarnie najnowszą powieść K. N. Haner wraz z oryginalną bransoletką.

WZÓR ZGŁOSZENIA (w komentarzu)

- adres email (zwycięzcę poinformuję drogą mailową)
- obserwuję fb/bloga/instagram // nie obserwuję (to jest informacja tylko dla mnie i NIE BĘDĘ brała jej pod uwagę w trakcie wybierania laureata)
- odpowiedź

CZAS TRWANIA KONKURSU

Na zgłoszenia czekam od 14 lutego do 21 lutego do godziny 23:59. Odpowiedzi po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

REGULAMIN KONKURSU
(w pigułce)

1. Organizatorką konkursu jest Dzosefinn, autorka niniejszego bloga.
2. Do wygrania jest jeden egzemplarz książki K. N. Haner Zakazany układ wraz z oryginalną bransoletką nawiązującą do treści książki.
3. Nagrodę sponsoruje wydawnictwo Editio Red.
4. Konkurs trwa od 14.02.2018 do 21.02.2018.
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do tygodnia od zakończenia konkursu.
6. Zadaniem uczestnika jest napisanie w komentarzu pod niniejszym postem odpowiedzi na pytanie konkursowe.
7. Prace przyjmowane są pod niniejszym postem w formie komentarza według podanego wzoru zgłoszenia, czyli:

     a) adres email
     b) obserwuję fb/bloga/instagram // nie obserwuję
     c) odpowiedź 

8. Wygra odpowiedź, która moim zdaniem okaże się najbardziej kreatywna i pomysłowa.
9. Do konkursu mogą przystąpić osoby mieszkające tylko na terenie Polski.
10. Zwycięzcę o wygranej poinformuję drogą elektroniczną.
11. Laureat ma 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki. W przypadku braku kontaktu zostanie wyłoniony inny zwycięzca.
12. Wysyłką nagrody zajmuję się osobiście.
13. Nie jest to wymagane, ale byłoby mi miło, gdybyście umieścili baner konkursowy na swoich facebooku/blogu/instagramie i stali się obserwatorami mojej strony, profilu na Facebooku oraz Instagramu :). Poza tym byłoby miło, gdybyście polubili profil fb autorki K. N. Haner oraz wydawnictwa Editio Red

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Zatem…

CZAS
.
.
.
.
.
START

!!! POWODZENIA !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każde słowo się liczy. Dziękuję :).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...