6 lipca 2017

[#62] Podsumowanie 06/2017

źródło: Pinterest

Mea culpa, kochani!

Ostatnio chyba (znowu) obudziło się we mnie zwierzę – ślimak. Nie potrafię wyrobić się z zaplanowanymi przez siebie zadaniami i skutkiem tego jest np. zaniedbanie bloga. Mam nadzieję, że w końcu ten trudny okres się skończy i będę mogła być ze wszystkim na bieżąco. Na razie nie wiem w co mam ręce włożyć, a dodatkowo nieubłaganie zbliża się kolejna operacja, która może i ułatwi mi na dłuższą metę życie, ale też trochę skomplikuje. Szczerze mam już dosyć tych lekarzy, leków i operacji, które zaczynają wyskakiwać jak grzyby po deszczu (ostatnią miałam w połowie listopada…). Ale jak mus, to mus, nic na to nie poradzę. Mam nadzieję, że to ostatni taki wyskok mojego organizmu i już przez dłuuuugi czas będę miała upragniony spokój.

Co w moim czytelniczym światku? Trochę słabo, jednak ostatnio cały trud zrekompensował mi niesamowity debiut Zofii Mąkosy pt. Wendyjska winnica. Cierpkie grona. Książka jest męcząca, ale jednocześnie niesamowita. Mam nadzieję, że wkrótce w mojej głowie zapanuje ład i będę mogła sklecić w zdania moje uczucia i emocje odnośnie tej powieści. Już teraz zdradzę, że w mojej opinii będą przeważały „ochy” i „achy”. Jestem szalenie, SZALENIE ciekawa, co znajdę w kontynuacji serii Wendyjska winnica. Zakończenie dosłownie wgniotło mnie w fotel.

♦ Przeczytane - 2
     1. K. C. Hiddenstorm – Po drugiej stronie lustra (książkę przeczytałam dzięki uprzejmości autorki, niestety jak dla mnie tytuł ten okazał się zupełnym niewypałem i do tej pory zastanawiam się co widzą w niej inni czytelnicy, czego ja nie dostrzegłam…)
     2. Agata Czykierda-Grabowska – Wszystkie twoje marzenia

♦ Nabytki - 3
     1. Alicja Sinicka – Oczy wilka (egzemplarz finalny od wyd. Novae Res)
     2. Kim Holden – Franco (upolowana w antykwariacie za całe 10,80 zł)
     3. Robyn Shneider – Początek wszystkiego (od wyd. Otwartego, aktualnie jestem w trakcie lektury :)).


♦ Wyzwania:
     1. Przeczytam tyle, ile mam wzrostu + 5 cm = 57,5 cm (173 cm)
     2. Z półki + 0 = 4 (16-20)
     3. 52 książki + 2 = 20 (52)

To by było na tyle ;)

Aha! Na Facebooku, na moim profilu, możecie zgarnąć jeden egzemplarz debiutanckiej powieści Alicji Sinickiej Oczy wilka z dedykacją. Chętnych odsyłam tutaj.


Do napisania wkrótce! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każde słowo się liczy. Dziękuję :).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...