1 października 2016

[#07] KONKURS – List


Witajcie kochani!

Niedawno, bo 28 września swoją premierę miała książka Uratuj mnie Anny Bellon (moja recenzja). Z tejże okazji, za uprzejmością wydawnictwa OMGBooks, będziecie mieli możliwość zgarnąć u mnie dwa egzemplarze pierwszej części serii „The Last Regret”, którą autorka stopniowo publikowała w formie rozdziałów na portalu Wattpad.

O NAGRODZIE

źródło: Znak
Normalne życie Mai skończyło się, gdy zginął jej ukochany brat. Pogrążyła się w żałobie, zerwała kontakty z wszystkimi przyjaciółmi. Liczyły się tylko książki i muzyka.

Prawdziwe życie Kylera może się dopiero zacząć. Gdy skończy liceum, przestanie się przeprowadzać, zmieniać szkoły, gdy uwolni się od toksycznego ojca. Na razie jedyną ucieczką pozostaje muzyka. I prowokowanie otoczenia napisami na koszulkach.

„A później nauczyłam się wszystkiego od nowa. Pojawił się ktoś, kto przebił się przez wzniesiony przeze mnie mur. Wziął go szturmem i nie pozwolił mi się z powrotem za nim schować. Wszedł w moje życie, śpiewając lekko zachrypniętym głosem o dziewczynie ulotnej jak papierosowy dym”.

W nowej szkole Kyler poznaje Maię. I postanawia się z nią zaprzyjaźnić. Ale czy dziewczyna, która odtrąca od siebie wszystkich, jest na to gotowa? Czy Kyler ma w sobie tyle siły, by nie odpuścić? 

I czy to na pewno przyjaźń?

Uratuj mnie to pierwsza część serii The Last Regret, opowiadającej o grupie przyjaciół z liceum, którzy zakładają zespół rockowy. Książka w zmienionej wersji była publikowana na Wattpadzie, gdzie uzyskała ponad milion odsłon.

ZADANIE

Maia w wypadku samochodowym straciła brata co sprawiło, że jej dotychczasowy świat runął w gruzach. Gdyby była taka możliwość, że Micah mógłby napisać do niej list po swojej śmierci, z miejsca, gdzie się aktualnie znajduje, to co by w nim napisał? Waszym zadaniem jest właśnie napisanie takiego listu do Mai. Po prostu musicie się wczuć w brata głównej bohaterki.

Taką odpowiedź na zadanie konkursowe umieszczacie pod tym postem w komentarzu podając oprócz tego adres email i czy obserwujecie mojego bloga oraz fanpage na Facebooku (tak/nie). Ostatnia opcja jest dla mnie tylko informacją, nie będzie ona wpływać na wyłanianie laureatów.

WZÓR ZGŁOSZENIA (w komentarzu)

- adres email
- obseruję bloga i fanpage (tak/nie)
- odpowiedź

CZAS

Konkurs trwa od dzisiaj tj. 1 października do 15 października. Macie 2 tygodnie (14 dni) na zgłaszanie się. Po tym terminie prace nie będą przyjmowane. Myślę, że taki czas w zupełności wystarczy na napisanie wyjątkowego listu od brata do siostry.

NAGRODY

Jak wspomniałam wcześniej, do zgarnięcia jest 2 x Uratuj mnie Anny Bellon. Nagrody sponsoruje wydawnictwo OMGBooks.

REGULAMIN
(czyli konkurs w pigułce)

1. Organizatorką konkursu jest Dzosefinn, autorka niniejszego bloga.
2. Do wygrania są 2 egzemplarze książki Uratuj mnie Anny Bellon – czyli będzie 2 laureatów.
3. Nagrody sponsoruje wydawnictwo OMGBooks (Znak).
4. Konkurs trwa od 01.10.2016 do 15.10.2016.
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do tygodnia od zakończenia konkursu.
6. Zadaniem uczestnika jest napisanie listu, który zmarły brat Mai mógłby do niej napisać.
7. Prace przyjmowane są pod niniejszym postem w formie komentarza według podanego wzoru zgłoszenia, czyli:

     a) adres email
     b) czy uczestnik obserwuje bloga i fanpage
     c) odpowiedź - list

8. Każda praca będzie oceniana w skali od 1 do 5 punktów. Wygrają osoby, których listy zdobędą największą ilość punktów. Punkty będę przyznawać ja oraz osoby, które wyznaczę do pomocy (czyli kilkoro moich przyjaciół).
9. Do konkursu mogą przystąpić osoby mieszkające tylko na terenie Polski.
10. Zwycięzcę o wygranej poinformuję drogą elektroniczną.
11. Laureaci mają 5 dni na przesłanie danych do wysyłki. W przypadku braku kontaktu zostaną wyłonieni inni zwycięzcy.
12. Wysyłką nagród zajmuje się wydawnictwo OMGBooks, zatem dane laureatów zostaną niezwłoczne przekazane do sponsora nagród.
13. Nie jest to wymagane, ale byłoby mi miło, gdybyście umieścili baner konkursowy na swoich blogach / facebooku i stali się obserwatorami mojej strony (i fb) :). Poza tym byłoby miło, gdybyście polubili profil fb autorki – Anny Bellon oraz fb wydawnictwa OMGBooks.

CZAS
.
.
.
.
.
START

!!! POWODZENIA !!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każde słowo się liczy. Dziękuję :).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...