24 grudnia 2013

Święta, Święta, Święta...

źródło: We Heart It

Witajcie kochani!

Tak, to już za moment, zasiądziemy do wspólnej, rodzinnej wigilii, złożymy sobie nawzajem najserdeczniejsze życzenia, które prawdopodobnie nie tylko nam, ale i ukochanym, wywołają łzy. Będziemy rozmawiać, jeść, wspominać miniony rok, śpiewać kolędy oraz obdarowywać się prezentami…

Ten dzień jest wyjątkowy i prawdopodobnie w tym momencie będę (a raczej jestem) już u babci i wraz z całą moją rodziną wspólnie będziemy spędzać ten wieczór. (Posta tego piszę dosłownie kilka dni wcześniej, bo ustawiłam na „zaplanowane :P). Czego chciałabym Wam życzyć?

Przede wszystkim zdrowia. Dzięki niemu nakręcamy się do działania. Cierpliwości dla tych, którzy szybko wyprowadzają nas z równowagi. Weny i natchnienia (szczególnie dla artystów, recenzentów, autorów, muzyków), byśmy z dnia na dzień kreowali coś wspaniałego i barwnego, co nie tylko ozdobi nasz szaro-bury świat, ale także będzie pomocą i odskocznią dla pozostałych. Mało trosk, smutków i łez – no chyba, że wywoła je radość. Byśmy nigdy nie tracili wiary i brnęli przez wzburzone fale. Życzę Wam przyjaciół, którzy wskoczą za Wami w ogień (Miduś, Amrito, Tasiula – kocham Was, nie wiecie nawet jak bardzo! <3). Byśmy sobie uświadomili jak bardzo ważna jest rodzina – mimo swoich wszelkich wad. Spokoju, radości, a molom książkowym wielu niezapomnianych lektur przy kubku parującej herbaty i mieniącej się milionami barw choinki. Oraz, żeby nikt z Was nie czuł się samotny. Tego Wam życzę, z całego mojego serducha!

9 komentarzy:

 1. Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bardzo lubię tę piosenkę, dawno jej nie słyszałam :) Dziękuję bardzo, a Tobie życzę, żeby 2014 był jeszcze lepszy niż 2014, żebyś przeczytała jak najwięcej świetnych książek... Długo mogłabym wymieniać
  Wesołych Świąt! :)
  izkalysa

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę wspaniałych świąt spędzonych w gronie rodzinnym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tobie również życzę wesołych i spokojnych Świąt, wiele zdrowia, szczęścia, szczerych przyjaźni i szczęśliwego Nowego Roku :)
  *Śpiewamy kolędy jak już. Kolenda to herb szlachecki ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. No i ja również życze Spokojnych i Zdrowych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne życzenia :) Troszkę się spóźniłam, ale wzajemnie! (wiem, że niezbyt oryginalnie) :D

  OdpowiedzUsuń

Każde słowo się liczy. Dziękuję :).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...